میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از پل کردستان پلاک 63
ایران، تهران
Tel: +98-21-24852000
Fax: +98-21-88217538

شرکای تجاری

لیست شرکای تجاری و تامین کنندگان ما

گروه صنعتی گلرنگ
گروه صنعتی گلرنگ
تولید کننده

« گروه صنعتی گلرنگ » در سال ۱۳۸۲ به ریاست هیئت‌مدیره استاد محمد کریم فضلی و انتخاب دکتر مهدی فضلی به سمت مدیرعاملی تأسیس شد. این گروه صنعتی پس از تاسیس، مطابق آموزه‌های بنیانگذار گروه، خلق آینده پایدار، کسب و کار حرفه‌ای اخلاق‌مدار و بهبود سبک زندگی خانواده را مدنظر خود قرار داد و چشم‌انداز خود را ورود به بازارهای جهانی و پیوستن به ٥٠٠ شرکت برتر دنیا در نظر گرفت. گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۸۶ اولین کارخانه غذایی خود را با نام دالین مهر بنیان نهاد؛ این کارخانه تولیدکننده انواع کیک با نام‌ تجاری بینگو است.
در سال ۱۳۸۶ مجتمع تولیدی ـ شیمیایی پاکشو شامل ٥ کارخانه تولیدی با هدف تولید نهایی محصولات شوینده از جمله پودر شوینده و مواد اولیه مورد نیاز در شرکت پاکشو به بهره‌برداری رسید.

سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ
سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ
داروسازی

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ با بهره گیری از شرکت های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. شرکت های فاران شیمی ، آرین سلامت سینا، هستی آرین دارو، هستی آریا شیمی، واریان فارمد و سلامت پخش هستی از مجموعه شرکت های سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ هستند.

آرین سلامت سینا
آرین سلامت سینا
داروسازی

شرکت آرین سلامت سینا در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید مکمل‌های دارویی و همچنین تامین داروهای مورد نیاز کشور از طریق واردات تاسیس شد. داروسازی آرین سلامت سینا وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ و نماینده رسمی و انحصاری شرکتهای Holistica و Phasilab فرانسه، Tradapharma سوئیس و Dong_A کره جنوبی از جمله وارد کنندگان و تولید کنندگان مکمل های دارویی در ایران به شمار میرود که محصولات آن از مواد اولیه وارداتی با کیفیت بسیار بالا و تحت لیسانس معتبرترین شرکت های اروپایی تهیه شده و کیفیت آنها در سطح برترین برند های داروسازی جهان قرار دارد.

آرین سلامت سینا مجهز به پیشرفته ترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت، میکروبی و تحقیقاتی است و مطالعات گسترده روی مکمل های دارویی و فرآورده های طبیعی جدید توسط متخصصین برجسته این شرکت در حال انجام است.

در حال حاضر مکمل هایی چون استئوکینون (OSteo Quinone) و فرودین (ّFerrodin) بااستفاده از مواد اولیه وارداتی در این شرکت تولید می شوند و فرآورده های طبیعی میکسودین (Mixodin)، کلسی پاور(Calcipower)، آوودین(Avodin)، مگنیفورت(Magniforte)، پاورفیت(powerFit)، استیلن(Stillen)، بتاگلوفیت(BetaGlufit)، منولیستیکا(Menolistica) و آندرولیستیکا(Androlistica) به صورت آماده و با مجوز رسمی وزارت بهداشت از کشورهای فرانسه، سوئیس و کره جنوبی توسط شرکت آرین سلامت سینا وارد کشور می شوند. همچنین تحقیق و توسعه بر روی محصولات جدیداز جمله لینوفیت(linofit)، هولیستیکپ(Holisticap)، فیزیوکسید(Physioxid)، پروپاژیل(Propagile)، آرترولیستیکا(Artrolistica) و ترادامیکس(Tradamix) در دستور کار قرار دارد

ارتقاء سطح درمان و بازاریابی محصولات به نحوی که مشتریان، فعالان حوزه سلامت، محققان و مراکز بهداشت و سلامت این محصولات را به خوبی شناخته، به بیماران معرفی کرده و در جستجوی آن­ها باشند. فعالیت شرکت آرین سلامت سینا در راستای ایجاد تفاهمات و یافتن شرکای کاری بین المللی است که در فرآیند صادرات و واردات، صدور پروانه و تجارت محصولات سلامتی و دارویی، مکمل­ های غذایی و عملگرا فعال باشند. برای رسیدن به اهداف تعریف شده، شرکت از همراهی تیم قوی و موفقی از مدیران، اعضای هیئت مدیره، سرمایه‏ گذاران، همکاران، کارمندان و شرکای تجاری درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از پایه گذاری شرکت، رشد و بلوغ سود می­برد. هدف ما پایه ریزی روابط طولانی مدت با مشتریان ارزشمند و فراهم کردن فرآورده ها و محصولات ایمن و موثر برای آن­هاست.

فاران شیمی
فاران شیمی
داروسازی

شرکت داروسازی فاران شیمی در سال 1381 با هدف تولید مواد شیمیایی حد واسط دارویی تاسیس شد و با تولید ماده حد واسط دارویی اسید سالیسیلیک کار خود را آغاز نمود. این شرکت در سال 1386 همکاری خود را با گروه صنعتی گلرنگ آغاز و اکنون با بهره‌گیری از مهارت و دانش متخصصان داخلی و با تولید انواع مواد موثره داروئی و داروهای آماده مصرف یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ داروئی گلرنگ می‌باشد.

پس از تشكيل شرکت سرمایه گذاری دارويي گلرنگ در سال ۱۳۸۹ شركت داروسازی فاران ‌شیمی به ‌عنوان يكي از شركت‌هاي عضو اين هلدينگ مطرح گرديد و با توجه به پیشینه و داشتن زيرساخت‌هاي اساسي به ‌سرعت مورد توجه مديران هلدينگ قرار گرفت. شركت داروسازی فاران ‌شیمی با بهره‌گيري از چهار پارامتر اصلي بازوهاي مديريتي، مالي، علمي و اجرايي به سرعت رشد و پتانسيل‌هاي بالقوه خود را شكوفا نمود. هم‌اكنون کارخانه با اين مجموعه زمينه اشتغال‌ زايي مناسبي را براي شهرستان تويسركان ايجاد نموده كه بخش عمده آن فارغ‌التحصيلان بومی اعم از ليسانس، فوق ليسانس و دكترا داروساز مي‌باشند . " این مجموعه با توجه به تولید انواع قرص های ترک اعتیاد داراي بيش از 220 نفر پرسنل به صورت مستقيم مي‌باشد كه با راه‌اندازي خطوط جديد، ظرفيت جذب نيرو تا 250 نفر را خواهد داشت."

شركت داروسازی فاران شیمی از دو بخش اصلي توليدمواد اولیه داروییداروهاي آماده مصرف (F.P) تشكيل شده است. براي توليد مواد اولیه دارویی با توجه به حجم و ارزش افزوده، دو نوع ماده اوليه دارويي با حجم كم و ارزش افزوده بالا(LVHV) و همچنين مواد با حجم متوسط (Mass) در دستور كار قرار دارند. انتخاب مواد ناركوتيك به معني انتخاب یک داروي بسيار حساس و مهم از اهداف شركت داروسازی فاران ‌شیمی‌ است و اميد است در آينده به ‌عنوان یک قطب بسيار مهم توليد مواد ناركوتيك باشد. با توجه به توانایی های موجود، وزارت بهداشت به شركت داروسازي فاران شیمی به عنوان یک شركت معتبر نگاه كرده و اجازه توليد اين مواد حساس و با ارزش را صادر نموده است

هستی آرین دارو
هستی آرین دارو
داروسازی

شرکت هستی آرین دارو در آبان ماه ۱۳۸۹ با هدف فراهم آوردن شرایط دسترسی آسان‌تر مصرف‌کنندگان و مخصوصاً بیماران به داروهای با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین‌المللی با قیمت مناسب تأسیس شد.

این شرکت که یکی از شرکت‌های هلدینگ دارویی گلرنگ و وابسته به گروه صنعتی گلرنگ است، در زمینه واردات، صادرات و تولید محصولات دارویی فعالیت می‌نماید.

هستی آریا شیمی
هستی آریا شیمی
داروسازی

شرکت هستی آریا شیمی، در سال ۱۳۸۹ با هدف تامین نیاز مواد مؤثره دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین‌المللی و به عنوان یک شرکت دانش بنیان تاسیس شده است.

واریان فارمد
واریان فارمد
داروسازی

شرکت واریـان فـارمـد، شرکت داروسـازی متعلق به بخش خصوصی می‌باشد. این شرکت به عنوان یک شرکت دانش‌بنیـان با هـدف تـولیـد داروهایی با تکنولـوژی برتر در سال 1388 شـروع به فعالیـت نموده اسـت. رویکردهای استـراتژیـک با محوریت کسـب و کـار حـلال و حامـی بیمـار در توسعـه، تولیـد و بازاریابی فرآورده‌های دارویـی با کیفیـت بـالا و قیمت مناسـب، شرکت را به عنوان یکـی از شرکـت‌های ژنریـک‌ساز موفـق در ایـران معرفی ساخته است. شرکت داروسـازی واریـان فـارمـد با هـدف تولید فـرآورده‌های دارویی چون داروهـای ضـد سرطان، دارو های بیماری زنان - ناباروری و بلوغ زودرس در کودکان " زیر نظر متخصصین با تجربه "، محصولات خود را نولید مینماید.

شرکت واریـان فارمد به عنـوان یک شرکت دانش بنیان با استفـاده از امکانات مرکز رشد پژوهشگـاه پلیمر و پتروشیمی ایــران (دپارتمان روش های نوین دارو رسانی) NDDS طی چند سال اخیر، با فعالیت های تحقیقاتی خود دانش فنی تولید چند فرآورده دارویی را به اتمام رسانده است. این دانش فنی عبارت است از: ساخت یکی از سامانه های نوین دارورسانی به نام سامانه های تشکیل شونده در موضع به روش خروج حلال (In-Situ Forming) که از جديدترين سيستم هاي دارورساني در دنيا مي باشد. هدف از این سامانه نوین دارورسانی، آزادسازی دارو به تدریج با استفاده از پلیمرهای زیست سازگار سنتزی است. به گونه‌اي كه پس از تزريق زيرجلدي، دارو جامد شده و آرام آرام طي مدت معین آزاد مي‌شود. این سامانه نوین دارورسانی موجب می شود دارو بعنوان ماده فعال زیستی در بافت مورد نظر، به میزان مورد نظر و در زمان مورد نظر مؤثر واقع گردد، لذا اثربخشی این دسته از داروها زیاد و عوارض آن ها کم می باشد. دانش فنی تولید این داروها مربوط به سال 2002 بوده و هم اکنون تنها تولید کننده آن در دنیا کشور آمریکا است ، به لطف خداوند متعال، ایران پس از آمریکا دومین کشور صاحب این دانش فنی و تولید کننده آن خواهد بود. برای اولین بار در سال 1391 دانش فنی تولید این فرآورده ها با حضور ریاست محترم جمهور وقت، رونمایی گردید. شرکت واریان فارمد به منظور تولید انبوه این فرآورده های دارویی با استفاده از تکنولوژی دارورسانی تشکیل شونده در موضع موفق به ساخت اتاق های تمیز مستقر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، با تجهیزات پیشرفته شد.

برای اشتراک در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید: